Реєстрація шлюбу за 24 години - пілотний проект починає діяти в Маріуполі

З 3 серпня 2016 року у місті Маріуполі впроваджується пілотний проект щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки.

У наречених з’явилась можливість зареєструвати стосунки у бажаний час без очікування спливу одного місяця від дня подання заяви про реєстрацію шлюбу.

Послуга в організації проведення державної реєстрації шлюбу у скорочені строки надається комунальною установою «Палац культури «Молодіжний», державна реєстрація проводиться працівником відділу державної реєстрації актів цивільного стану в приміщенні Палацу культури.

Молодята, які вирішили скористатись можливістю швидко узаконити стосунки, мають можливість обрати і вид обряду: від експрес-одруження до урочистої церемонії.

Участь в реалізації пілотного проекту приймають 3 відділи державної реєстрації актів цивільного стану, до яких можна звертатись для отримання необхідної інформації за телефонами:

Маріупольський міський відділ (м.Маріуполь, пр. Металургів, 37) – (0629) 33-50-77, 33-11-02;

Жовтневий районний відділ (м. Маріуполь, пр. Металургів, 21) - (0629) 33-23-23;

Приморський районний (м. Маріуполь, пр. Нахімова, 158) - (0629) 37-21-21.