Ремізов В.В. у гімназії м.Селидове

Третім об'єктом в рамках робочої поїздки Селидівського міського голови Ремізова В.В. стала загальноосвітня гімназія м.Селидове.

Очолює її Куцева А.А. Директорка зустріла Віктора Володимировича і показала усі оновлення, які сталися в гімназії останнім часом.

В навчальному закладі було встановлено 59 металопластикових вікон замість дерев'яних, завдяки виділеним з обласного бюджету коштів. На заміну цих вікон в гімназії було виділено близько 445 тис.грн.

Селидівський міський голова оглянув столову, спортивну та актову зали гімназії.

На уроці музичного виховання Віктор Володимирович поспілкувався зі школярами.

Після дружньої бесіди, в одному з класів, Ремізов В.В. подивився на інтерактивну доску, що входить до складу мультимедійного комплексу, в роботі (на 2 таких комплекси – у гімназії та ЗОШ№1 – було витрачено 145,1 тис.грн. з обласного бюджету, 37,2 тис.грн. з міського та 17,9 тис.грн. інших надходжень).

На даний момент розроблений проект з термомодернізації даного навчального закладу, а саме: утеплення фасаду, заміна покрівлі, дверей, ремонт внутрішніх приміщень та благоустрій прилеглої території гімназії, орієнтованою вартістю понад 23 млн.грн.