Ремонт внутрішньоквартальних доріг

В Селидівській громаді активно ведуться роботи з асфальтування доріг всередині кварталів.

В.о. міського голови Руслан Суков залучив до громади майже 2 мільйони гривень обласної субвенції. Багато років асфальт між будинків руйнувався, у кожному дворі є ями та вибоїни, пішохідні тротуари в жахливому стані, тому що раніше ремонтували лише проїзджу частину центральних доріг. До переліку об’єктів увійшли  найрезонансніші об’єкти.

На даний час вже зроблено поточний ремонт доріг і тротуарів загальною площею 1198 кв.м. , а саме:

-тротуари по вул. Московська м.Селидове та по вул.Центральна смт.Цукурине;

403 396

- поточний ремонт внутрішньоквартальної дороги в м.Селидове  за адресами: вул.В.Маяковського, 20;  вул.К.Маркса 19, 11, 15;  вул.Нагорна 41, 31, 39, 37; бул.Шахтарської слави  5, 7; вул.Гоголя 30. Також відремонтовано дорожнє покриття по вул.Докучаєва смт.Цукурине, біля ЗОШ №2 м.Селидове, вул.Перемоги (від вул.Горького до вул.Кучуринська).

404 402 401 399

Роботи у громаді ще ведуться, також заплановано зробити ряд об ‘єктів у м.Українськ.