Різдвяні заходи в міській бібліотеці продовжуються!

10 січня в центральній міській бібліотеці для дорослих (директор Марина Рудіч) пройшли заходи для мешканців міста, відвідувачів відділення денного перебування Територіального центру м. Селидове (директор Алла Марина) в рамках співпраці між установами та в рамках міського проекту "Селидове - джерело натхнення".

На початку бібліотекарі розповіли про витоки, історію розвитку та сьогодення  яскравої української традиції - різдвяного вертепу.

А далі усі присутні мали змогу  долучитися до цієї  давньої традиції! Адже колектив «Джерело натхнення», створений активною громадськістю міста,  представив на суд глядачів свій варіант різдвяного дійства!

Традиційний сюжет та персонажі українського вертепу знову ожив в стінах бібліотеки!

Вдячні глядачі отримали великий заряд позитивних емоцій та віддячили акторам-аматорам не тільки  гучними оплесками, а й маленькими солодкими подарунками!

Продовжила захід медпрацівник-волонтер Галина Купіна, яка провела оздоровчу бесіду " Зима та наше здоров'я".