ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ ДЛЯ УЧНІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКІЛ СЕЛИДОВОГО

11 жовтня   Селидівським міським центром зайнятості на базі Селидівського гірничого технікуму проведений Ярмарок професій для учнів загальноосвітніх шкіл міста.

325

Вибір професії – одне із головних завдань у житті людини. Саме з метою створення умов для професійного самовизначення, формування готовності школярів до свідомого вибору професій, інформування учнівської молоді про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в професійно-технічних та вищих навчальних закладах регіону і проводився цей захід.

Увазі присутніх було представлено профорієнтаційні матеріали та буклети навчальних закладів.

326

Учні шкіл Селидового мали змогу почути виступи-презентації представників Красноармійського індустріального інституту, Донецького національного технічного університету, Покровського педагогічного коледжу, Селидівського гірничого технікуму та Селидівського професійного ліцею.

327 328 329 330

Різноманітна фахова інформація дала змогу присутнім відчути специфіку і важливість кожної професії. Протягом заходу майбутніх абітурієнтів було проінформовано про переваги представлених закладів,  для того, щоб вони могли свідомо визначитися з майбутньою професією та з вибором навчального закладу.

331

Під час заходу молоді люди мали змогу здійснити психологічне тестування з метою визначення професійної спрямованості, отримати індивідуальні консультації та відповіді на виникаючи запитання.