Робоча зустріч

16 жовтня 2020 року відбулась робоча зустріч представників служби у справах дітей Селидівської міської ради, Селидівського міського відділу філії „Центр Пробації” Донецької області, ювенальної превенції Селидівського міського відділення поліції Покровського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Основним питанням, яке розглядалося на даній зустрічі – це співпраця служб щодо профілактики протиправної поведінки серед дітей соціально-незахищених категорій населення та дітей, які виховуються в сім’ях, що перебувають в складних життєвих обставинах.

Проблема збільшення правопорушень серед дітей і молоді викликає занепокоєння. Причинами скоєння правопорушень неповнолітніми є: не усвідомлення наслідків своїх вчинків, недостатнє виховання та увага з боку батьків, вплив друзів або негативної компанії, важке матеріальне становище сім’ї.

Проведено просвітницько-профілактичну роботу з неповнолітнім суб’єктом пробації, направлену на недопущення скоєння нових злочинів та адміністративних правопорушень, зокрема нагадані правила поведінки у побуті.

Співпраця служби пробації, поліції зі службою у справах дітей спрямована передусім на захист законних прав та інтересів дітей, турботу про долю дитини, яка опинилась в конфлікті з законом та зменшення ризику скоєння повторних злочинів.

В подальшому буде продовжено роботу на засадах партнерства для здійснення спільної мети, що полягає у подоланні негативних явищ серед дітей та підлітків.