Робоча зустріч в межах підписаного Меморандуму про співробітництво

В межах підписаного Меморандуму про співробітництво між Проєктом USAID «Економічна підтримка Східної України», Проєктом «Нова енергія – нові можливості для сталого розвитку Донбасу», Проєктом FORBIZ|EU4Business - Створення кращого бізнес-середовища та 7 монопрофільними вугільними містами,

14 вересня в малому залі засідань виконкому під головуванням першого заступника міського голови Інни Терещенко відбулася робоча зустріч з координатором міжнародної технічної допомоги  Проєкту ERA USAID Наталією Бойко.

170 169

На засіданні були присутні керівники підприємств ДП «Селидіввугілля», Селидівського міського центру зайнятості, Управління соціального захисту населення міської рад, підприємці міста та інші.

Наталія Бойко  повідомила, що Меморандум про співробітництво передбачає  розробку довгострокової Стратегії трансформації вугільних міст Донецької області, яка базуватиметься на ґрунтовному аналізі базових та соціологічних даних щодо стану розвитку міст. Координатор Проєкту зазначила, що наразі необхідно проаналізувати  всю карту ресурсів громад. Вона наголосила, що першим кроком подальшої роботи в цьому напрямку є анкетування керівників підприємств та підприємців вугільних міст.

В ході засідання присутніми були заповнені анкети а також розглянуті актуальні питання подальшої трансформації громади, враховуючи потреби місцевих мешканців і їх професійні навички,  фінансові ресурси й  інфраструктуру міста, які можуть бути використані при реалізації спільних проєктів з іншими вугільними  громадами.

Керівники підприємств та представники бізнесу міста прийняли активну участь в дискусії.