Робота Центру соціальних служб в умовах карантину

Селидівський міський центр соціальних служб у зв’язку із карантинними заходами продовжує надавати соціальні послуг, але формат роботи дещо змінився.

Консультування та інформування отримувачів послуг здійснюється в онлайн-режимі.

111

В умовах вимушеної самоізоляції внаслідок карантинних заходів, існують значні ризики загострення таких проблем, як неналежне виконання батьками своїх обов’язків, вживання алкоголю, наркотичних засобів, домашнє насильство, жорстоке поводження з дітьми тощо. Тож, на час дії карантинних заходів, проблеми виконання батьками своїх обов’язків щодо дітей, а також профілактика домашнього насильства, перебувають під особливою увагою центру соціальних служб. Ситуація в сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах постійно моніториться фахівцями Центру в телефонному режимі. В разі потреби сім’ї відвідуються разом із спеціалістами служби у справах дітей, поліції, мобільної бригади соціально- психологічної допомоги. З родинами проводиться профілактика шкідливих звичок та пропаганда здорового способу життя, роз’яснювальні бесіди щодо наслідків безвідповідального батьківства, дотримання умов карантину та виконання необхідних мір щодо попередження інфікування коронавірусної інфекції та засобів особистої безпеки. За потребою надаються роз’яснення щодо питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, правових питань, допомогу одягом, засобами гігієни.

112

Звертаємо увагу та рекомендуємо, що у разі виникнення складних життєвих обставин, пов’язаних із життєдіяльністю сімей з дітьми під час карантину, для отримання допомоги звертатись до фахівців із соціальної роботи за місцем проживання.