Робота ЦОП Покровсько-Добропільського управління - сервісна допомога платникам податків

Сервісна допомога платникам податків - один з пріоритетних напрямків роботи Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП) Покровсько-Добропільського управління.

Так за 2019 рік працівниками ЦОП Покровсько-Добропільського управління було надано 36898 адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг та приймання звітності.

Найбільше послуг було надано з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 21313, відомостей з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 7248.

28 громадян звернулися за внесенням до паспорту громадянина України відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Фахівцями управління зареєстровано 914 платників єдиного податку та надано 1100 витягів з реєстру платників єдиного податку, видано 981 довідку про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюється органами доходів і зборів та 77 довідок про подану декларацію про майновий стан та доходи. Зареєстровано 701 книгу обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку та 1025 книг обліку доходів і витрат, які ведуть фізичні особи-підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, 2154 книги обліку розрахункових операцій та 329 розрахункових книжок. Зареєстровано 360 реєстраторів розрахункових операцій.