Роботи з благоустрою тривають

У квітні-травні 2021 року на території Селидівської міської територіальної громади проводяться заходи в рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та до Дня благоустрою територій населених пунктів.

6 квітня працівниками ФОП «Чиж» розпочато роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ в м.Українськ. Так, було розчищено території за адресами: вул.К.Маркса, буд.20, буд.24, вул.Шевченко (біля церкви) та вул.Б.Хмельницького (біля гаражів). Ліквідовано та вивезено 126 кубів сміття.

Роботи з ліквідації звалищ будуть тривати і надалі.

Шановні мешканці громади!
Закликаємо вас не створювати смітники та не розпалювати багаття на території парків і скверів!
Не будьте байдужими! Приєднуйтесь до робіт з благоустрою, впорядковуйте свою територію!
Не забувайте про дбайливе ставлення до навколишнього середовища, піклуючись про майбутнє!