Розгляд запитів на публічну інформацію, які надійшли до Красноармійської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області за липень 2016 року

За липень 2016 року до  Красноармійської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надійшло 4 запити на публічну інформацію, з яких 3– до Красноармійської ОДПІ, 1 – до Селидівського відділення.

З початку року до Красноармійської ОДПІ ГУ ДФС у Донецькій області надійшло 19 запитів на публічну інформацію. Всі запити зареєстровані в системі електронного документообігу.

Запити на публічну інформацію з початку року мають такі характеристики:

• статус запитувача: 8 – від юридичних осіб, 8 – від фізичної особи; 1-об’єднання громадян без статусу; 1 – надіслано від Авдіївської міської ради розпоряднику інформації; 1- ЗМІ.
  • форма отримання запиту: 0 -  усно  за телефоном; 11  - письмово поштою; письмово- е-mail –8;
  • форма надання відповіді на запит: 0- усно за телефоном; 11 – письмово поштою; письмово- е-mail – 8;
  • результат виконання: інформацію надано повністю (задоволено).

Додатково нагадуємо, що видано наказ від 10.03.2015 № 309  «Про затвердження Порядку складання та подання запитів на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби України, форми подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби України», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 24.03.2015 за № 323/26768 (далі - Наказ № 309), який набрав чинності 10.04.2015, згідно з яким оновлено форму подання запиту на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної  служби України.