Розповідь про свята 14 жовтня та сеанс музтерапії у міській бібліотеці

11 жовтня в центральній міській бібліотеці для дорослих (директор Марина Рудіч) відбулися заходи для мешканців міста, відвідувачів відділення денного перебування Територіального центру м. Селидове (директор Алла Марина), в рамках співпраці між установами.

Напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці міську бібліотеку відвідав протоієрей Сергій (Свято-Іверський храм, м. Українськ), який розповів про історію та духовне значення цієї дати у релігійному календарі, а також відповів на запитання присутніх.

319

Продовжила захід завідуюча відділення денного перебування Територіального центру м. Селидове - Ганна Шило. Вона зупинилась на таких особливих дляУкраїни датах, як День українського козацтва та День захисника України.

320

А далі усі учасники заходу «відвідали» сеанс музичної терапії "Мета музики - наповнити серце любов'ю"( в рамках міського проекту "Селидове - джерело натхнення").

Бібліотекари розповіли про історію лікування музикою, найприємніші природні звуки для людини, вплив конкретних музичних інструментів та творів класики на її організм, зокрема про цілющу силу композиторського таланту В. А. Моцарта, Ф. Шопена та ін.

318

Психолог Аліна Харламова, у своєму виступі, зробила акцент на практичне застосування музичної терапії у власній роботі, підкресливши, що позитивного результату можна досягти і самостійно, і займаючись зі спеціалістом, головне - бажання та наполегливість.

321

Яскрава презентація та відео чудово доповнили корисну інформацію, а справжньою прикрасою стали виступи фортепіанного дуету викладачів Мистецької школи м. Селидове в складі - Надії Сайко та Надії Степаненко.

322

Бурхливі оплески вдячних слухачів стали яскравим доказом цього.