Руки, які дарують життя

Щорічно, в третю неділю червня, у нашій державі відзначають День медичного працівника. Це - професійне свято тих, хто присвятив себе благородній справі: турботі про життя і здоров’я людини.

353

Тож, напередодні цього дня, в приміщенні Селидівської міської радидля працівників системи охорони здоров’я відбулися урочистості.

Селидівський міський голова Віктор Ремізов привітав всіх медиків зі святом. Він наголосив, що завдяки їх професіоналізму вдалося реалізувати в місті основні напрямки медичної реформи.

Міський голова подякував присутнім за невтомну працю та щире відкрите серце і побажав міцного здоров’я, оптимізму, наснаги, миру та злагоди.

354

365

Найкращим працівникам системи охорони здоров’я нашого міста було вручено відзнаки Донецької ОДА, Департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА і Селидівської міської ради.

356 355  368  357

Від імені народного депутата України Сергія Сажка спеціаліст громадської приймальні Олена Мінчукова висловила медикам глибоку вдячність за вірність благородному покликанню і обов’язку за милосердя, гуманізм і сердечну теплоту. Вона побажала їм щастя, достатку, успіхів у нелегкій справі, збереження і зміцнення здоров’я людей та вручила Почесні грамоти і подарунки.

360

До присутніх на святі зі словами подяки і пошани звернулися міські та селищні голови: Українська, Гірника, Курахівки та Цукуриного. Вони висловили свої щирі привітання, висловили найкращі побажання.

366

Головні лікарі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олена Марченко та Селидівської центральної міської лікарні Ніна Поречна привітали колег, побажали їм щастя, здоров’я, оптимізму, добробуту й гарного настрою і подякували міському голові за підтримку та турботу про лікувальні заклади міста. 

370 371

362

До вітань з нагоди Дня медичного працівника приєднався настоятель Свято-Миколаївського храму ієрей Андрій Роменський.

364

Працівники та вихованці Центру дозвілля та українських традицій (колишній Будинок культури м.Селидове) подарували усім присутнім приємні миті насолоди від чарівного звучання пісень та цікавих танцювальних номерів.

358 363 372
376 373 374 361

За яскраві виступи глядачі дякували артистам бурхливими оплесками та щирими посмішками.

359

Юні учасники свята отримали солодощі від Селидівського міського голови.

375