Руслан Суков провів робочу нараду

21 липня в.о. міського голови Руслан Суков провів нараду з представниками КП «Комунальник м.Селидове» і старостами, закріпленими за визначеними територіями.

370

Також були запрошені заступники міського голови, керівники структурних підрозділів, депутат міської ради.

Новий директор КП «Комунальник м.Селидове» Юрій Рубцов проінформував присутніх про роботу комунального підприємства за І півріччя 2021 року.

372

Було виявлено багато проблемних питань, головним з яких стало питання заборгованості населення за послуги з вивезення твердих побутових відходів.

Керівник громади зазначив, що необхідно проводити інформаційно-роз'яснювальну та претензійну роботу з жителями нашої громади щодо злісних неплатників комунальних послуг.

387

На сьогоднішній день підприємство знаходиться на стадії «перезавантаження», робиться багато кроків як в покращенні благоустрою населених пунктів, так і в напрямках усучаснення матеріально-технічної бази та взаємодії зі споживачами послуг.

Крім того на нараді були розглянуті питання заборгованості із заробітної плати, проведення інвентаризації витратних матеріалів, забезпечення необхідним обладнанням, обслуговування кладовищ, які знаходяться на території громади.

376 374
373

За результатами зустрічі в.о. міського голови надав ряд доручень працівникам КП «Комунальник м.Селидове», основним з яких стало створення економічного та фінансового планів розвитку підприємства.