Селидівський міський центр зайнятості провів ярмарок вакансій для людей з інвалідністю

З метою реалізації права людей з інвалідністю на трудову діяльність та задоволення потреби роботодавців у необхідних працівниках, в рамках декади зайнятості людей з інвалідністю, 23 листопада на базі Селидівського міського центру зайнятості відбувся Ярмарок вакансій.

До участі у ньому були запрошені особи з інвалідністю, які перебувають на обліку в центрі зайнятості як безробітні та  роботодавці Селидівської ОТГ.

«Надання всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентноспроможності на ринку праці для людей з інвалідністю залишається пріоритетним завданням служби зайнятості», - зазначила директорка центру зайнятості Галина Головченко, відкриваючи захід.

З правами та соціальними гарантіями, які передбачені законодавством для людей з інвалідністю, присутніх ознайомила рекрутер центру зайнятості Юлія Селіванова.

Під час заходу учасники отримали інформацію про вакантні посади на підприємствах міста та області, їх діяльність, умови праці, заробітну плату, тривалість робочого часу, відпочинку тощо. Крім того, дізналися про соціальні послуги, які надає служба зайнятості населенню, отримали іншу корисну інформацію, пов'язану з працевлаштуванням.

Шукачі роботи мали можливість запропонувати свої професійно-кваліфікаційні якості роботодавцям – учасникам заходу, а роботодавці – обрати саме тих працівників, які необхідні їх підприємству.

Підводячи підсумки заходу, Юлія підкреслила, що кожна людина має право на гідну працю відповідно до власних інтересів та вмінь і завжди потрібно пам'ятати - роботу знаходять ті, хто її шукає.