Селидове впроваджуватиме "Розумне місто"

Вчора на засіданні клубу «Ефективне місто» так вирішили його учасники, які ознайомившись з презентацією платформи електронного врядування «Розумне місто», запропонували її представникам влади.

Останні прихильно поставились до такої ідеї і готові співпрацювати. Ця платформа дозволить створювати онлайн завки ЖКГ, записуватись до лікаря, чиновника та отримувати різноманітні соціальні послуги від бюджетних організацій, органів місцевої влади. Конструктор, вбудований у платформу, дозволяє створювати широкий спектр інструментів комунікації.

677 678

Активістка Марина Федосова розповіла про закритість влади в смт.Курахівка. Стосовно вирішення цього питання є результати: на сайті Селидівської міської ради створено розділ, в якому будуть розміщуватися рішення сесій селища.

679 683

____________________________________________________________________________________________________________________________

Проект «Ефективне місто» здійснюється рухом «Сильні громади» ГО «Центр UA» спільно із Studena NGO, за підтримки UCBI – Українська ініціатива зміцнення громадської довіри.