Семінар у Селидівському міському центрі зайнятості

16 жовтня у Селидівському міському центрі зайнятості пройшов семінар «Ризики нелегальної трудової міграції», приурочений до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

«У світі процвітає работоргівля… І це не згадка про страшний період рабства у прадавні часи. За оцінками експертів у світі щороку від двох до чотирьох мільйонів осіб стають жертвами торгівлі людьми. Також за неофіційними даними майже 4 млн. громадян України працюють за кордоном нелегально, що негативно впливає на їх правовий захист і стає причиною потрапляння у сферу інтересів торгівців людьми»- зазначила фахівчиня Галина Шуляк.

Під час заходу вона розповіла про правила працевлаштування на роботу за кордоном, продемонструвала відео «Життя на продаж», «Торгівля людьми стає чумою 21 століття».

Разом учасники мали змогу пройти квест «Шукаєте роботу? Перевірте свої сили.»

Мета заходу: підвищення рівня обізнаності та небайдужості громадськості до такого явища, як торгівля людьми.