Здійснення дитячих мрій

В цьому році за ініціативою Селидівського міського голови Віктора Ремізова міською радою вперше було прийнято Програму бюджету громадських ініціатив (бюджету участі) в розмірі 750 тис.грн., яка допомогла залучити селидівчан до рішення актуальних питань благоустрою міста.

В даній програмі прийняли участь 15 представників інститутів громадськості. Проекти були представлені за 4 напрямками: спорт; дитячі майданчики; благоустрій громадського простору; ремонт вулиць.

Шляхом сумування голосів на першому місці в рейтингу опинився проект Лілії Жданової "Дитяча мрія "Кіндер-ленд" загальною вартістю 327 тис. 300 грн. (1258 голосів). Наступні 2 місця зайняли проекти Олександра Шостака "Здорова нація - успішна країна" вартістю 93 тис. 960 грн. (1187 голосів) та Любові Когут "Благоустрій прибудинкової території по вулиці Гоголя, будинки 23 та 25" вартістю 283 тис. 500 грн. (918 голосів).

Сьогодні, 23 серпня, напередодні свят, маленькі мешканці Селидового отримали чудовий подарунок для відпочинку – яскравий дитячий майданчик на Центральній площі – місце, де дитина розвивається фізично, інтелектуально, соціально, емоційно.

Тобто саме тут відбувається зростання дитячої фантазії та творчого потенціалу, що є важливим аспектом в процесі виховання особистості та індивідуальності.

435 432

На урочистому відкритті виступив міський голова Віктор Ремізов, який привітав присутніх з радісною подією: «Сьогоднішнє свято – як справжній день народження!

Ігровий майданчик – радість для малечі, можливість активно розвиватися, і звісно, допомога для батьків. Діти – це наше майбутнє. Ми пишаємось нашим юним поколінням, яке гідно представляє наше рідне місто не тільки в області, але й в Україні та за її межами».

Від імені батьків та дітей зі словами щирої подяки за подароване казкове містечко звернулась авторка проекту-переможця Лілія Жданова.

І ось нарешті відбулася така довгоочікувана для малечі подія - святкова стрічка перерізана. Діти залюбки опановували нові атракціони: гірки, каруселі, гойдалки.

438 439 440
442 443 444

Нехай на дитячому майданчику завжди звучить дитячий сміх та сяють радістю обличчя наших малюків!