ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

З метою реалізації повноважень Національної поліції України у питаннях посилення контролю за безпекою дорожнього руху, дотримання Правил дорожнього руху та його учасниками, відповідно до Закону України «Про Національну поліцію»,

з метою підвищення ефективності роботи зі зниження рівня аварійності та важкості її наслідків серед пішоходів та дітей на території обслуговування Селидівського відділення поліції у період з 05.10.2020 до 31.10.2020 року буде проводитись цільова профілактична операція під умовною назвою «Відповідальний пішохід».

Безумовно, причиною порушення ПДР є недостатня дисциплінованість учасників дорожнього руху і нехтування ними правилами безпеки на дорозі. Тому надзвичайно важливо формувати культуру безпечної поведінки, насамперед серед пішоходів та дітей.

05.10.2020 року працівниками СРПП Селидівського ВП у дитячому закладі «Золотий ключик» у м.Новогродівка була проведена лекція для дітей дошкільного віку на тему: «Пішохід», та «Правила дорожнього руху».

134

Шановні водії, дотримуйтесь швидкісного режиму, безпечної дистанції. Не сідайте за кермо напідпитку!

Шановні пішоходи, будьте уважними, переходьте дорогу у зазначених місцях, перед виходом упевніться у відсутності авто на дорозі!