Шановні мешканці міст та селищ Селидівської міської ради!

Проводячи активну роботу щодо виявлення та попередження коронавірусної інфекції COVID-19, «Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради» ділиться оперативними даними з громадськістю по захворюваності та проведенню досліджень на виявлення коронавірусної інфекції COVID-19 серед населення міст та селищ Селидівської міської ради.

З турботою про ваші сім’ї, повідомляємо, що:

Станом на 15.09.2020 на території Селидівської міської ради загалом було зареєстровано 16 випадків коронавірусної хвороби (12 осіб одужали, 2 особи на стаціонарному лікуванні в інфекційній лікарні м.Мирноград, 2 особи знаходяться на амбулаторному лікуванні). Також 4 особи перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційній лікарні м.Мирноград з підозрою на коронавірусну хворобу (швидкі тести – позитивні).

На самоізоляції з початку карантину під медичним супроводом лікарів Центру перебували 162 особи, які знаходились в країнах з місцевою передачею коронавірусної інфекції. На сьогоднішній день – 5 осіб.

Протестовано експрес-тестами lgG/lgM на коронавірусну інфекцію – 643 осіб, з них:

- хворих на пневмонію - 119 осіб
- гострі респіраторні захворювання з ускладненням – 424 особи
- медичні працівники Центра – 100 осіб.

Результати проведених експрес-тестувань: 5 позитивних, 638 – негативних.

За направленнями лікарів Центру для діагностики COVID-19 проведено 648 ПЛР-досліджень та 22 обстеження методом ІФА, а саме:
мобільною бригадою Селидівської ЦМЛ – 518, з них:
- хворим на пневмонію – 70;
- контактним особам на COVID-19 – 143;
- особам на самоізоляції – 150;
- на планову госпіталізацію – 155.
в амбулаторіях Центру на планову госпіталізацію – 152.

На сьогоднішній день отримано 16 позитивних та 607 негативних ПЦР результатів, 1позитивний та 21 негативний ІФА результат, інші – знаходяться на дослідженні.

НАГАДУЄМО! При перших симптомах ГРВІ обов’язково залишайтеся вдома та зателефонуйте своєму сімейному лікарю/лікарю-педіатру.
Дотримуйтеся вимог карантину: користуйтеся захисними масками чи респіраторами у громадських місцях, якомога частіше мийте руки, користуйтеся спиртовмісними антисептиками, дотримуйтеся фізичної дистанції у 1.5 метри серед натовпу людей!

Поважайте СЕБЕ та ОТОЧУЮЧИХ!