Шановні мешканці смт.Цукурине!

Управління соціального захисту населення повідомляє, що

16.09.2021 року в приміщенні колишньої Цукуринської селищної ради з 09:00 до 12:00 години спеціалістом управління буде проведено прийом громадян для призначення будь-яких видів державних соціальних допомог (в т. ч. житлової субсидії).

Всі бажаючі можуть звернутись за консультацією щодо призначення будь-яких видів державних соціальних допомог та/або надати пакет документів для їх призначення. При собі мати:

- оригінали паспорту,

-  ідентифікаційного номеру всіх членів родини, які претендують на призначення допомоги або входять до складу родини заявника,

-  розрахункові книжки по оплаті за комунальні послуги (для заповнення заяви про призначення житлової субсидії)

-  реквізити банківського рахунку (для бажаючих отримувати допомогу через банківські установи).

Одночасно повідомляємо, що в період дії карантину забороняється перебування в громадських будинках і спорудах без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Для отримання попередньої консультації про необхідний пакет документів для призначення допомог можна звернутись за номером «гарячої» лінії управління: (06237)72270.

Запис на прийом до спеціаліста можна здійснити в приміщенні колишньої Цукуринської селищної ради.