Щодо цифровізації в управлінні соціальної захисту населення Селидівської міської ради

28.04.2021 в приміщенні управління соціального захисту населення на базі мультимедійної кімнати, відбулася зустріч з Євгеном Бородіним, експертом з цифрових рішень у Проєкті “ Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей ”,

що виконується Асоціацією органів місцевого самоврядування “Асоціація учасницького розвитку громад” в рамках проєкту “Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)”, що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

На зустрічі обговорювались питання, пов’язані з етапами впровадження цифровізації в управлінні соціальної захисту населення Селидівської міської ради.

.