ЩОДО ЗМІНИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ПРИРОДНОГО ГАЗУ

Управління соціального захисту населення повідомляє наступне:

Відповідно до п.2 розділу VI. Правил постачання природного газу, затверджених Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2496 (із змінами від 23.09.2020), а також з урахуванням п. 2 гл. 5 розділу IV Кодексу газотранспортної системи України, затвердженого Постановою НКРЕКП від 30.09.2015 № 2493 (із змінами від 23.09.2020), всі побутові споживачі Донецької області були автоматично включені до реєстру споживачів постачальника «останньої надії» (ТОВ «ГК «Нафтогаз України») на період з 01.10.2020 по 30.11.2020.

Реквізити ТОВ «ГК «Нафтогаз України»:

04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1
ЕДРПОУ 101211452, ІПН 401214526599
IBAN:UA893004650000000260323012042 в АТ «Ощадбанк» м. Києва

Тариф на постачання природного газу за жовтень 2020 року становить 5,55 грн. з ПДВ за 1 куб.м.

Постачальник "останньої надії" постачає природний газ споживачу протягом строку, який не може перевищувати 60 діб та триває до кінця календарного місяця, що настає за місяцем початку фактичного постачання природного газу споживачу постачальником «останньої надії».

Після закінчення цього строку постачальник «останньої надії» зобов’язаний припинити постачання природного газу споживачу.

Постачальник «останньої надії» має право припинити постачання природного газу споживачу до закінчення вищезазначеного строку у разі невиконання цим споживачем обов’язку щодо повної та своєчасної оплати вартості природного газу, який постачається постачальником «останньої надії», відповідно до типового договору постачання постачальником «останньої надії».

Побутовим споживачам ПАТ «Донецькоблгаз» рекомендовано,протягом жовтня-листопада 2020 року, вільно обрати постачальника природного газу та укласти договір постачання.

Куди звертатись, щоб змінити постачальника газу?

Є два варіанти: або знаходити центр обслуговування клієнтів нового постачальника, або подати заявку онлайн на сайті газової компанії, яку Ви обрали.

Змінені правила дозволяють підписати її електронним цифровим підписом (ЕЦП), BankID (можна отримати у великих банківських мережах) чи SmartID. В якому форматі приймати документи від клієнта, кожен постачальник газу вирішуватиме самостійно.

Після вибору постачальника природного газу та укладання договору, обов’язково необхідно повідомитиу правління соціального захисту населення про зміну постачальника природного газу.

Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.