ЩОДО ЗМІНИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ГАЗУ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ

З 01 серпня 2020 року в Україні працює ринок газу для населення. У зв’язку з цим кожен побутовий споживач газу може обирати постачальника залежно від ціни та сервісу. Держава більше не регулює ціну на газ для потреб побутових споживачів.

135

Відповідно до Правил постачання природного газу, в ситуації, коли газопостачальна компанія не придбала газ для потреб населення протягом двох місяців, побутові споживачі автоматично перейшли до постачальника газу останньої надії, а саме до ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Термін перебування побутових споживачів з 01.10.2020 по 31.11.2020 (не більш 60 діб).

Таким чином, протягом жовтня-листопада поточного року населення буде перебувати клієнтом ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» та, відповідно отримувати від цього підприємства рахунки на оплату за спожитий газ. За цей час побутовим споживачам необхідно обрати нового постачальника та укласти з ним договір постачання.

Для зручності отримання актуальної інформації щодо цінових пропозицій постачальників природного газу, доступних у конкретному регіоні, в Україні запрацював у тестовому режимі сайт «ГАЗОТЕКА».