Скажи алкоголю – НІ

Проблема вжитку алкоголю дуже актуальна у наші дні.

Вживання алкоголю крім того, що завдає істотної шкоди здоров'ю, нерідко стає причиною вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень. Майже кожного разу події розгортаються за одним сценарієм: спільне розпивання спиртних напоїв, словесні конфлікти, образи, а далі бійка.

02 серпня в Селидівському міськрму відділ пробації з метою підвищення рівню інформованості суб’єктів пробації про  наслідки вживання алкоголю та формування власної позиції по відношенню до алкоголю, проведений профілактичний захід на тему: «Скажи алкоголю – НІ». Під час заходу суб’єктам пробації роз’яснені міфи та факти про алкоголь, вплив алкоголю на організм та долю людини, наведені статистичні дані про вчинені правопорушення у стані алкогольного сп’яніння. Отриману інформацію закріпили переглядом відео «Алкоголь-  погляд з середини».

Індивідуально профілактична робота, соціально-виховні заходи, допомога у вирішенні нагальних життєвих проблем суб’єктів пробації -  є невід’ємною складовою у ресоціалізації суб’єктів пробації.

20 21