Служба зайнятості-надійний партнер у вирішені кадрових питань

19 лютого Селидівський міський центр зайнятості провів презентацію актуальної вакансії «завідувач молодіжного сектору центру дозвілля та українських традицій м. Селидове» відділу культури Селидівської міської ради. Директор центру Зітта Топіліна презентувала дану посаду.

Детально розповіла про умови праці, обов’язки та специфіку роботи з молоддю. «Для роботи в сфері культури дуже важливе значення мають особисті якості кандидата» - наголосила Зітта Топіліна. Тому спільно з фахівцями служби зайнятості більш детально були розглянуті навички Soft skills кандидатів на посаду та додатково проведено діагностику творчого потенціалу та креативності.

Захід відвідали 10 осіб, які мають зацікавленість щодо роботи в сфері культури та відповідні навички. Осіб, які виявили бажання пройти індивідуальну співбесіду запрошено відвідати молодіжний центр, оглянути місце роботи, поспілкуватись з колективом.