Стартували Ярмарки сімейного здоров’я!!!

12 червня в м.Гірник було проведено святковий захід «Ярмарок сімейного здоров’я»!

Організатором свята виступив Центр первинної медико-санітарної допомоги Селидівської міської ради за підтримки органів місцевого самоврядування та участі працівників і вихованців Будинку культури м.Гірник, Палацу дитячої та юнацької творчості м.Гірника.

259 263

До присутніх звернулися Гірницький міський голова Сергій Коваленко та головний лікар Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Селидівської міської ради Олена Марченко, які побажали всім міцного здоров’я та закликали взяти активну участь у акції.

Під час заходу лікарі провели для  дорослих та дітей лекції на актуальні теми в літній період, а саме: укуси сезонних комах, тепловий та сонячний удар, вакцинація, перші ознаки інсульту тощо.

В зоні обстеження бажаючі мали можливість пройти тестування на вірусні гепатити В і С, виміряти рівень глюкози в крові, артеріальний тиск. Всього було проведено понад 85 тест-обстежень.

Для наймолодших учасників ярмарку була проведена розважальна програма щодо здорового способу життя: малюнки на асфальті, квест-ігри, майстер-класи та інше. Найактивніші учасники отримали призи.

Святковий захід розбарвили ростові ляльки-мурахи від кафе «Муравейник», виступи дитячих колективів. Присутні мали можливість скористатися фото-зонами, взяти участь в анкетуванні.

Це було неперевершено! Перший Ярмарок сімейного здоров’я був вдало проведений. Сподіваємось, що всі його учасники провели час дуже корисно та позитивно! Отже, бажаємо всім, берегти та зміцнювати своє здоров’я, і тоді ми будемо здоровими, життєрадісними, працьовитими, здатними подолати будь-які життєві труднощі!