Стартував третій етап реалізації Проєкту

“Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей”.

Управління соціального захисту населення Селидівської міської ради інформує про третій етап реалізації Проєкту “Стратегічні, цифрові та партисипативні рішення для розвитку соціальної сфери в 10 громадах Луганської та Донецької областей”, що виконується Асоціацією органів місцевого самоврядування “Асоціація учасницького розвитку громад” в рамках проєкту “Спеціальна програма підтримки Східної України (підконтрольні Уряду території)”, що здійснюється Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Уряду Федеративної Республіки Німеччина.

22.02.2021 в приміщенні Управління соціального захисту населення на базі мультимедійної кімнати відбулась публічна презентація напрямків розвитку системи соціального захисту населення і надання соціальних послуг в Селидівській територіальній громаді, які були розроблені робочою групою та експертами Асоціації протягом попередніх заходів Проєкту. Мешканці громади та представники громадських організацій ознайомились зі стратегічними документами, обговорили перспективи втілення запропонованих стратегічних і операційних цілей та внесли свої коментарі.

Отримані пропозиції сприятимуть зваженому рішенню щодо визначення і затвердження в Селидівській територіальній громаді перспективної стратегії розвитку системи соціального захисту населення на 2021-2026 роки.

Також нагадуємо, що з лютого 2021 почала функціонувати мультимедійна кімната, обладнана необхідною презентаційною технікою та меблями для комфортних комунікацій із жителями, обміну досвідом з іншими громадами, надання соціальних послуг та проведення освітніх заходів.

Наразі вже розроблено план заходів, які будуть проведені на базі мультимедійної кімнати до травня включно. Заходи спрямовані на підвищення кваліфікації та обміну досвідом соціальних працівників і фахівців з соціальної роботи, на надання послуг жителям громад, на розвиток потенціалу місцевої молоді та громадського активу та будуть проведені у співпраці з громадськими організаціями, за експертної підтримки проєкту.

Адреса мультимедійної кімнати: м.Селидове, вул. Пушкіна, 8.

Контакти для співпраці щодо проведення заходів (06237) 2-31-18.

Також повідомляємо, що у рамках компоненту “Цифрова трансформація та модернізація соціальних інституцій” експертом з цифрових рішень була проведена первинна оцінка цифрової зрілості управління соціального захисту населення, сформовано перелік довгострокових та короткострокових рекомендацій щодо цифрової трансформації та вдосконалення послуг. Запропоновані рішення будуть включені до стратегічних й операційних цілей.

Нагадаємо, що Проєкт є інноваційним та направлений на інтегрований розвиток соціальної сфери в громаді. Проєкт базується на принципах мультидисциплінарності, партисипативності, цифрових та просторових рішеннях й інноваційних підходах.

Управління соціального захисту населення Селидівської міської ради вдячне всім, хто був присутнім, за їх активну позицію, обгрунтовані пропозиції, а також за те, що ми єдині в прагненні створення сучасних підходів для розвитку сфери соціальних послуг.