Створюємо красу біля рідної школи

У передвиборчій програмі кандидата на голову учнівського самоврядування Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Кузьмич Єлизавети була пропозиція посадити біля школи алею троянд.

Ліза отримала перемогу на виборах і було вирішено втілити обіцянку в життя. І ось на цьому тижні   висаджено двадцять два кущі троянд. Перший кущ посадили екс-голова учнівського самоврядування Придатько Діана та вже діючий голова Кузьмич Єлизавета.

Учні 9-А та 11 класів із завзяттям допомагали копати ямки для кущів, носити воду. Після плідної праці наших помічників чекала солодка і смачна винагорода.

Ми сподіваємось, що ця краса, яку ми побачимо вже навесні, буде приносити нам  всім задоволення. Біля школи квітнутиме духмяний трояндовий сад.

Наснаги та творчості в роботі, активісти шкільного самоврядування!

Учні школи збережуть і підтримають вашу традицію!