"Святки 2022"

13 січня, напередодні свята Старого Нового року, у молодіжному центрі «Молодь+»  відбувся захід "Святки 2022".

Відвідувачі центру мали змогу поліпшити свої знання про те, коли і як відзначаються Святки в Україні. Всі разом, дівчатка та хлопчики, згадали щедрівки та колядки.

Щоб ці Святки пройшли безпечно, співробітники ювенальної превенції відділу №3 Покровського РУП ГУНП в Донецькій області спільно з інспекторами Покровського районного управління ДСНС України у Донецькій області, провели роз’яснювально-превентивну бесіду серед юнаків. Дітлахам нагадали про небезпеку виходу на кригу, правила поведінки при виявленні підозрілого предмету, а також небезпеку користування піротехнічними виробами. Отож, для дітлахів, ця зустріч була не тільки розважальною, але й корисною.