Святковий концерт до дня працівників житлово-комунального господарства

Кожної третьої неділі березня традиційно відзначається свято людей, які своєю щоденною працею забезпечують життєдіяльність нашого міста та створюють умови для комфортного проживання мешканців – День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Саме житлово-комунальна сфера є основою сталого розвитку громади і міста.

Сьогодні, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, відбувся святковий концерт.

Представників цієї галузі від імені міського голови Віктора Ремізова привітав секретар міської ради Микола Голубенко.

Він подякував комунальникам за бажав їм міцного здоров’я, професійних успіхів, наснаги та мирного неба над головою.

Почесною грамотою Донецької ОДА було відзначено Людмилу Климову, майстра дільниці з благоустрою комунального підприємства «Комунальник м.Селидове», за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у розвиток житлово-комунального господарства Донецької області, персональну участь у відновленні галузі житлово-комунального господарства після бойових дій під час проведення АТО та ООС, та з нагоди відзначення Дня працівників ЖКГ та побутового обслуговування населення.

Микола Голубенко також вручив Почесні грамоти Селидівської міської ради працівникам комунального господарства і побутового обслуговування за сумлінну працю, виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята.

317 318 319

Директор КП «Комунальник» Олександр Гомзін привітав колег, подякував їм за копітку щоденну працю на благо людей, а також побажав здоров’я, достатку і миру.

Свої творчі номери подарували комунальникам вихованці і працівники Центру дозвілля та українських традицій м.Селидове, учасники художньої самодіяльності міста, вихованці секції спортивної аеробіки ДЮСШ м.Селидового.

320 324

325 326

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Прийміть слова щирої вдячності за Вашу самовіддану працю.

Бажаємо Вам благополуччя, професійних досягнень та звершень на користь міської громади. Миру, здоров’я та процвітання Вам і Вашим родинам, подяки та поваги від людей.

Нехай кожен день дарує Вам віру в добро та любов до рідного міста!