Святкування Івана Купала у м.Селидове

10 липня у Селідовому на Кутузовському ставку відбулося святкування Івана Купала, організоване Молодіжною радою за підтримки в.о. голови Руслана Сукова.

У підготовці були задіяні різні служби та організації міста: було покошено траву, привезено пісок на пляж, забезпечено освітлення, проведено прибирання території від сміття та прикрашено локації.

Багато конкурсів для дітей, виступи творчих колективів, плетіння вінків, стрибки через багаття, польова кухня - все це для жителів громади було в новинку і принесло массу гарних вражень.

228 227 229 231 235

На наступний день після святкування, члени Молодіжної ради провели екоакцію з прибирання локації.

Закликаємо мешканців нашого міста дотримуватися чистоти і порядку. Зробимо нашу громаду краще разом!