Табір «Антошка» знову радісно зустрічає своїх маленьких друзів

Всі робітники впевнені, що дітвора отримає позитивні емоції, задоволення, радість від відпочинку, бо прикладають для цього всі свої сили і вміння.

День Піратів захопив дітей вивченням морських примовок та пісень. Захід був організований на свіжому повітрі. Сміливі пірати, проходячи випробування, шукали скарб – золоту вазу, наповнену цукерками. Виставка малюнків «Веселі пірати» відбулася в холі табору.

254 255
256 253

Після тихої години діти грали в улюблені ігри та складали пазли з морської тематики. Відбувся майстер-клас «Мій паперовий човник».

На День вишиванки всі діти одягли національний одяг та принесли домашні обереги на виставку.

260 257

Це були домовички, ляльки-мотанки, вишиванки, серветки, рушники. Виставку доповнили малюнки на тему «З Україною в серці». Лунали українські вірші та пісні.

258 259

Козацькі забави додали настрою та доброго гумору. Дві команди «Сонечко» та «Соняшник» взяли участь у веселих змаганнях.

261

Екскурсія до шкільного музею стала вдалим завершенням чудового заходу «Ми маленькі козачата».

262

Традиційно відбулися заняття гуртківців та знавців англійської мови.

263

Після веселої прогулянки, де діти грали в улюблені національні ігри «Котилася торба», «Подоляночка», «Котик Мурчик». Після тихої години дітей захопила колективна творча справа «Створи квітку для віночку». Діти виготовили паперові квіточки, які потім зібрали у спільний віночок – символ дружби та веселого відпочинку у таборі «Антошка».