Тематична виставка "Три дарунки серпня" у центральній бібліотеці

Три Спаси – Медовий, Яблучний та Горіховий – святкують у другій половині серпня.

Медовий Спас відзначають 14 серпня, Яблучний – 19, а Горіховий – 29.

Три серпневі Спаси мають водночас релігійне та народне начала. Щодо першого кореня, то пов’язаний він зі Спасителем Ісусом Христом, який вірив у те, що кожна людина сильна, аби не спокуситися на гріх і бути врятованою або спасенною. Грань друга стосується давніх вірувань українців: вони вкладали працю у свою землю, за що вона винагороджувала їх щедрим урожаєм.

Центральна міська бібліотека до цих важливих у народному та духовному календарі дат підготувала яскраву тематичну виставку "Три дарунки серпня".

Усі бажаючі зможуть ознайомитися: з духовним значенням, народними традиціями та звичаями цих свят в Україні, а також дізнатись секрети бджільництва та поглибити свої знання про корисний вплив меду на організм людини.

Запрошуємо всіх до бібліотеки!