«Ти серцю милий, незабутній краю…»

Поезія варта того, щоб бути постійною супутницею у нашому житті, надихати, підтримувати, навчати та любити.

Лариса Федоренко, бібліотекар міської бібліотеки-філії м.Українськ, підготувала віртуальну інформаційну презентацію про творчість поетеси-землячки Ольги Бондаренко-Цвігун.

222

Дитячі та юнацькі роки Ольга Федорівна, разом з родиною, жила в місті Українськ. Батьки працювали в школі. Мати – вчителька-філолог, батько-вчитель історії. Закінчила Калинівський технологічний технікум. Разом з чоловіком-офіцером жила в багатьох містах України та Росії, переїжджаючи з гарнізону в гарнізон. З 1991 року мешкає в Євпаторії.

Змалку закохана в поезію, любов до якої прищепила мати. Ольга Федорівна пише вірші українською та російською мовами. У її поезії звучать громадянські, філософські, релігійні мотиви, соковитий національний колорит. Крізь усе життя Ольги Федорівни проходить образ біленької української хати, вкритою пожухлою соломою, образ милої України, якій назавжди віддане серце поетеси.
Ольга Бондаренко-Цвігун член літературного об’єднання імені І.Сельвінського в Євпаторії, лауреат Кримського фестивалю української поезії «Альгабара-2003», дипломант Міжнародного фестивалю античного мистецтва «Боспорські агони» 2007 року. Вона активно пропагує в Криму українську поезію на творчих зустрічах у Коктебелі, Гурзуфі, Старому Криму, Бахчисараї, Севастополі, Сімферополі… ЇЇ твори та переклади друкують журнали та газети Криму, Донецька, Вінниччини, композитори пишуть музику на її вірші.

Побажаємо успіхів цій дивовижній жінці, пропагандисту українського слова та запрошуємо познайомитись з творчістю нашої землячки.