Тренування на випадок виникнення пожежі

9 липня 2019 о 14:10 в амбулаторії ЗПСМ №1 м.Селидове проводились тренування з відпрацюванням дій персоналу на випадок виникнення пожежі (сталась умовна пожежа).

Основні завдання персоналу у випадку пожежі - визначити достовірність виникнення небезпеки, сповістити пожежну частину, дати вказівки на можливу ліквідацію вогнища загоряння та попередити виникнення паніки.

Основна мета проведення навчань - перевірити готовність медперсоналу до практичних дій по евакуації хворих при надзвичайних ситуаціях, пов'язаних з пожежами.

Навчання почались з ввідної команди «Пожежа».

Згідно із задумом навчань в реєстратурі амбулаторії через аварійний режим роботи електрообладнання сталася умовна пожежа, дим і продукти горіння почали заповнювати будівлю.

Відповідно до правил пожежної безпеки, персонал і пацієнти самостійно покинули будівлю амбулаторії відразу ж після сповіщення, евакуація проводилась без паніки, згідно з планом евакуації.

142

Ще до прибуття пожежників всі пацієнти та персонал евакуювались з будівлі. Час евакуації склав 3 хвилини.

143

Дії персоналу були злагоджені та тактично грамотні. Цілі і завдання, поставлені в ході проведення навчань, в цілому досягнуті.