Триває капітальний ремонт Центральної міської бібліотеки м.Селидове

Триває капітальний ремонт центральної міської бібліотеки для дорослих м.Селидове представництвом міжнародної організації з міграції в Україні в рамках проекту «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» за фінансуванням уряду Японії та за участю Селидівської міської ради.

Сьогодні, 10 лютого, з метою особистого контролю, міський голова Віктор Ремізов перевірив поточний стан ремонтних робіт. Він поспілкувався з начальником відділу культури міської ради Ларисою Дашевською та директором Селидівської централізованої бібліотечної системи міста Мариною Рудіч, які доповіли про проведені роботи.

З метою забезпечення безперешкодного переміщення інвалідних візків, біля входу в бібліотеку було змонтовано пандус.

На сьогоднішній день замінено всі вікна у будівлі бібліотеки, вхідні двері та двері на першому поверсі.

Міський голова оглянув санітарно-технічні приміщення, в яких було повністю замінено сантехніку, керамічну плитку на стінах та підлозі. Для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями окремо влаштована туалетна кімната.

Віктор Ремізов оглянув приміщення де були завершені роботи по фарбуванню стін, укладанню плитки на підлозі, монтажу мережі електропостачання, підвісної стелі, встановленню радіаторів та інше.

В холі бібліотеки створено кімнату для зустрічей з психологом.

202Міський голова звернув увагу щодо встановлення додаткової вентиляції у данній кімнаті.

На сьогоднішній день абонентський зал в бібліотеці має сучасний інтер’єр, який виконаний у світлому кольорі.

В залах планується встановити книжкові стелажі вдовж стін та створити дитячий куточок за допомогою модульної системи меблів «Тетріс».

Особливу увагу Віктор Ремізов звернув на необхідність придбання пересувного стелажу для людей з обмеженими можливостями.

Для проведення конференцій та групових занять придбані столи, стільці, кафедра, проектор, екран, компьютери, акустичні колонки, ноутбук.

В подальшому мешканці міста не тільки зможуть взяти книжки у бібліотеці, але і попрацювати на комп'ютері та скористатися послугами Інтернет.

За рахунок коштів міського бюджету (близько 30 тис.грн.) були виконані роботи щодо підготовки стін для нанесення муралу.

Міський голова оглянув другий поверх бібліотеки та надав доручення керівникам щодо визначення потреб для проведення ремонту в читальному залі та придбання захисник зовнішніх ролетів на вхідні двері будівлі.