У добру путь, випускники!

Шкільні роки… Це справді найкраща пора у  житті людини. Юність захоплює дружбою, мріями, першим коханням. Але все в цьому світі має свій початок і своє закінчення…

Сьогодні в приміщенні Селидівської міської ради відбулось справжнє свято – нагородження випускників 2020 року за високі досягнення у навчанні.

З вітальним словом до медалістів та їх батьків звернувся міський голова Віктор Ремізов: «Через пандемію коронавірусу цей навчальний рік видався непростим для кожного учня, але навіть в умовах дистанційного навчання ви змогли втримати високі показники.

358 359

Я бажаю вам завжди досягати гарних результатів на шляху до своєї мети! Міцного здоров’я, миру, щастя, нових перемог, благополуччя і любові! Пам’ятайте, що успіх – це в першу чергу велика праця над собою і відданість своїй справі. Впевнений, що згодом всі ви станете не тільки гордістю нашого міста, а і всієї України!».

Також випускників привітала начальниця відділу освіти міської ради Яна Передрій, яка щиро побажала їм успіхів, наснаги, терпіння, нових досягнень і всього найкращого у майбутньому.

Найбільш хвилюючою була мить нагородження. Міський голова та начальник відділу освіти відзначили найкращих випускників медалями і цінними подарунками за особливі успіхи у навчанні.

361 363 364 367 368 369

У нинішньому році школи випустили 193 випускники, 15 з них отримали золоті та срібні медалі, як результат плідної учнівської праці.

Наприкінці зустрічі Віктор Ремізов подякував директоркам Селидівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Тамарі Шведченко і Селидівської загальноосвітньої гімназії ІІ-ІІІ ступенів Аллі Куцевій за виховання і розвиток підростаючого покоління, за уміння спонукати учнів до нових звершень та високих досягнень у навчанні. На знак поваги до таку непросту, але вкрай важливу працю міський голова подарував їм квіти.

На згадку про цей день присутні зробили спільне фото.