У м.Селидове відзначили День фізичної культури і спорту

12.09.2021 року у м.Селидове на стадіоні «Шахтар» відбувся святковий захід – День фізичної культури і спорту України.

Розпочалося свято з параду тренерів та вихованців спортивних секцій Дитячо-юнацької школи м.Селидового.

283 284 285

З вітальним словом  виступив в.о міського голови Руслан Суков, який висловив слова подяки тренерам, побажав спортсменам міцного здоров’я та перемог.

Він також відзначив тренерів нагрудними знаками з нагоди 30-річчя Незалежності України, Почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Селидівської міської територіальної громади та з нагоди Дня фізичної культури і спорту України.

267 268 269

Вихованці ДЮСШ м.Селидового продемонстрували свої показові виступи, натомість глядачі дякували спортсменам бурхливими оплесками та посмішками.

Працівники Центру дозвілля та українських традицій м.Селидове забезпечили технічний та вокальний супровід свята.

Бажаємо всім спортсменам, тренерам, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.