У Покровсько–Добропільському управлінні підбито підсумки

щодо надання адміністративних послуг протягом семи місяців 2019 року.

Створення сприятливих умов для платників з метою надання якісних адміністративних, консультаційних, інформаційних послуг, впровадження прогресивних методів і форм обслуговування залишаються одним з пріоритетних напрямків роботи Покровсько-Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області.

Підбиваючи підсумки роботи за сім місяців поточного року, начальник Покровсько-Добропільського управління Алла Єльникова відзначила надання широкого спектру адміністративних послуг та сервісів для відвідувачів Центрів обслуговування платників (далі - ЦОП).

Протягом січня–липня 2019 року платникам податків, яких обслуговує управління, надано 24289 різних адміністративних послуг. Найбільш популярною серед послуг є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, якою скористались 12273 громадянина, що складає майже 51 відсоток від всіх наданих послуг.

Найбільш запитуваними послугами є також:

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 5274,
- реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 1382,
- реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 1039 послуг.

Платникам податків видано 672 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДПС, 1514 витягів з реєстру платників єдиного податку. Зареєстровано платниками єдиного податку 850 суб’єктів господарської діяльності.

Нагадуємо, що Центри обслуговування створено для зручності платників податків. В одному місці зосереджено усі необхідні послуги: реєстрація, консультація, надання адміністративних послуг, проведення звірок, приймання звітності, видача довідок, приймальня громадян. Платники мають змогу ознайомитись з інформацією щодо переліку послуг, порядку їх надання в зручний для них спосіб як на головному веб порталі ГУ ДФС у Донецькій області (dn.sfs.gov.ua), так і на інформаційних стендах безпосередньо в Центрах обслуговування платників.

Надання адміністративних та консультаційних послуг здійснюється в ЦОП, які функціонують у містах Покровськ, Мирноград, Селидове, Добропілля та смт. Олександрівка з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, у п’ятницю – до 16-45 за адресами:

- ЦОП Покровської ДПІ: м.Покровськ, вул. Європейська (Горького), буд.1;

- ЦОП Селидівської ДПІ: м.Селидове, вул. Гоголя, буд.1;

- ЦОП Мирноградської ДПІ, Ясинуватсько-Авдіївської ДПІ: м.Мирноград, вул. Центральна (Артема), буд. 19;

- ЦОП Добропільської ДПІ: м.Добропілля, пров. Європейський (Радянський), буд 4;

- ЦОП Олександрівської ДПІ: смт.Олександрівка, площа Олександра Невського, буд. 3.

Крім цього, адміністративні послуги можна отримати у м.Авдіївка, вул. Молодіжна, буд.7, каб.308, (пункт надання адміністративних послуг ЦОП Ясинуватсько-Авдіївської ДПІ ).