У Селидівській громаді проводиться відлов і стерилізація безпритульних собак

В нашій громаді дуже гостро стоїть питання  бродячих собак. Вони збираються у великі зграї біля ринків, навчальних закладів і наганяють страху як на дітей, так і на дорослих.

Міська влада отримує багато звернень від населення. Саме тому, міською радою спільно з волонтерами постійно проводиться робота щодо вирішення цього питання.

Альтернативою жорстокому поводженню з тваринами став вилов з подальшою стерилізацією. Світові дослідження довели, що стерилізація - це єдиний і надійний спосіб гуманного зниження чисельності бездомних собак.

КП «Комунальник м.Селидове» було укладено договір з ФОП Воротніков В.П. (Харківська обл.), який виконує роботи на підставі спеціальної ліцензії в пересувній амбулаторії.

Процедура включає в себе: відлов, стерилізацію, обробку від паразитів, вакцинацію та кліпсування.

На сьогоднішній день стерилізацію пройшло 80 безпритульних тварин, всі собаки почувають себе добре. На теперішній час деякі з них ще знаходяться на карантині у вольєрі попереднього перебування тварин і вже завтра будуть випущені у звичне для життя середовище.

316 319 318

Лікар ветеринарної медицини Віктор Воротников висловловив вдячність в.о. міського голови Руслану Сукову, керівництву КП «Комунальник м.Селидове», волонтерам та всім небайдужим людям за дбайливе ставлення до живої природи, а саме за гуманне поводження з безпритульними тваринами.