У Селидівській ВК(№82) ще один перекид не вдалось здійснити

17.02. 2016 року о 08 годині 25 хвилин

під час патрулювання прилеглої території та  зовнішньої забороненої зони Селидівської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№ 82) співробітниками установи було виявлено громадянина Г.,1986 року народження, мешканця міста Красноармійськ, який знаходився поблизу маскувального огородження, в перекидонебезпечному  місці, біля електропідстанції установи.

«Під час усного опитування вище вказаного громадянина, останній нервував та вів себе підозріло, казав, що заблукав. В ході зовнішнього огляду громадянина Г. було виявлено та вилучено 10 мобільних телефонів, які знаходились у поліетиленовому пакеті. У своїх письмових поясненнях громадянин Г. вказав, що прибув в місце розташування Селидівської ВК №82 з метою здійснити перекид до зони, що охороняється,  мобільних телефонів»,- пояснив перший заступник начальника установи Сергій Романков.

Даний факт зареєстровано згідно чинного законодавства України.