У Селидовому відбувся регіональний турнір з волейболу

24 жовтня 2020 року в м.Селидове відбулося спортивне свято – у Дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся 9 щорічний традиційний регіональний турнір з волейболу серед чоловіків «Кубок Селидівського міського голови».

Участь у змаганнях взяли команди з 4 міст Донецької області: Краматорськ, Мар’їнка, Покровськ, Селидове.

Під час відкриття церемонії до присутніх звернувся Селидівський міський голова Віктор Ремізов. Він привітав спортсменів та вболівальників, побажав чесної боротьби та перемоги.

За значний внесок у розвиток спортивної інфраструктури м.Селидове міському голові було вручено диплом Управління фізичної культури та спорту Донецької обласної державної адміністрації та пам'ятну волейбольну медаль.

За результатами запеклої боротьби місця розподілилися таким чином:

- І місце - команда м.Краматорськ;

- ІІ місце - команда м.Селидове;

- ІІІ місце - команда м.Покровськ.

Також були відзначені кращий гравець турніру і кращі гравці команд.

Переможці змагань отримали грамоти від Селидівської міської ради.