У СВІТІ ПРОФЕСІЙ

З метою виховання інтересу до різних професій, повагу до людей праці та ознайомлення з факторами, що впливають на вибір професії фахівцем Селидівського міського центру зайнятості Карпенко Анною в рамках місячника профорієнтації, проведена робота з учнями,

які оздоровлюються в пришкільних таборах навчальних закладів м.Селидове, м.Українськ, м.Гірник та сел..Курахівка.

267

Під час профорієнтаційної гри « В світі найкращі-руки роботящі! » із застосуванням інтерактивних методів та профорієнтаційних ігор, діти розширили та закріпили знання про багатий світ професій, отримали інформацію про сфери професійної діяльності.

Граючи ознайомились з ознаками класифікації професій за предметом праці. Розглянули поняття «професії» та « предмет праці», навчились розділяти всі професії за групами – типами.

Окрім цього, виконання конкурсних завдань із знаряддями праці , надало дітям можливість відчути себе представниками різних професій, виконати їх професійні обов’язки, що сприяло формуванню позитивної професійної мотивації.

Завдяки профорієнтаційним заходам із застосуванням інтерактивних методів та гри , діти молодшого шкільного віку в невимушеній обстановці змогли зорієнтуватися убезмежному світі професій .