У СВК-82 пройшли заходи, присвячені Трійці (П'ятидесятниці)

Сталося справжнє диво - вчення Христа про триєдиісить божественної сутності знайшло повноту і ясність, коли на п'ятдесятий день після Великодня Святий Дух зійшов на апостолів і освятив світ!

Цей день становлення християнської церкви стали відзначати як свято Святої Трійці. або «Зелені святки».

Так 19 червня 2016 року в Селидівській виправній колонії Управління Державної пенітенціарної служби України в Донецькій області (№82), пройшов комплекс заходів, присвячених святій трійці. У храмі «Сумлінного розбійника Раха», прикрашеному зеленим листям, відбулася святкова літургія, засуджені мали змогу помолитися за живих та померлих родичів, а представники протестантських конфесій відзначили свято концертом.