У вересні свій реєстраційний номер облікової картки платника податків

податків отримали більше 8000 громадян Донеччини.

За інформацією управління електронних сервісів ГУ ДПС у Донецькій області майже 20,4 тис. адміністративних послуг з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків отримали громадяни в Центрах обслуговування платників Донеччини у вересні 2020 року. Найбільшим попитом серед відвідувачів користувалися послуги з отримання картки платника податків (ідентифікаційного номеру) – видано 8095 карток, одержання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків (довідок про доходи) – 4229 довідок.

Нагадуємо, крім адміністративних послуг громадяни можуть дистанційно, засобами скайп зв’язку, отримати в Центрах обслуговування платників ще й консультації, інформаційні послуги, у тому числі з роботи в Електронному кабінеті та щодо подання звітності в електронному вигляді. У зв’язку з розповсюдженням коронавірусної інфекції Податкова Донеччини просить за можливості зменшити відвідування ЦОП та користуватись сервісом «Електронний кабінет» (https://cabinet.tax.gov.ua).

Бути почутими, зрозумілими та захищеними – основні бажання бізнесу від держави. Тому податкова служба крокує шляхом відкритості, розуміння потреб підприємництва та вирішення проблем бізнесу в рамках своїх повноважень. Наша ключова функція - зробити процес роботи максимально автоматизованим, щоб підприємці більше часу змогли приділяти своєму бізнесу і, в той же час, зменшили спілкування з податковою службою. Для цього податкова служба постійно розвиває свої сервіси, удосконалює свою роботу по налагодженню відносин з представниками бізнесу. Крім того, ми йдемо і у соціальні мережі, щоб ви не прогавили жодної важливої податкової новини. Ми турбуємося про ваш час!