Участь в онлайн-презентації проєкту «Поліцейський офіцер громади»

15 січня 2021 року представники виконкому міської ради прийняли участь в онлайн-презентації проєкту «Поліцейський офіцер громади», який проводився Донецьким регіональним офісом Програми «U-LEAD з Європою» та Головним управлінням Національної поліції в Донецькій області.

На сьогоднішній день у проєкті «Поліцейський офіцер громади» приймають участь 9 територіальних громад Донецької області: Черкаська, Андріївська, Миколаївська, Шахівська, Іллінівська, Лиманська, Олександрівська, Соледарська та Званівська територіальні громади та Новотроїцька селищна рада.

Під час онлайн-зустрічі всіх присутніх було ознайомлено з новим проєктом та зазначено, що однією з цілей децентралізації є підвищення якості та комфорту життя людей у територіальних громадах. Публічна безпека є важливою складовою якості життя. Тому, цей проєкт є дуже важливим для громад, адже спрямований на надання якісних поліцейських послуг та покращення безпеки на їх територіях.

Також, під час заходу був презентований досвід громад в яких реалізовано проєкт, а також обговорені перспективи роботи у 2021 році.

Метою подальшого розвитку проєкту є залучення, як омого більше органів місцевого самоврядування до реформування поліції та підвищення якості поліцейських послуг. Також проєкт допоможе забезпечити відкриту та тісну співпрацю громади та поліції заради створення безпечного середовища, де поліцейський офіцер – це частина громади.