Україна.Незалежність.Гідність.

Щороку, 21 листопада, згідно з Указом Президента України від 13 листопада 2014 року, в нашій країні відзначається День Гідності і Свободи.

Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

До цих пам’ятних дат працівники Селидівської централізованої бібліотечної системи розгорнули тематичні книжкові виставки: «Від революції Гідності до гідної країни» (центральна бібліотека м.Селидове), «Прагнемо щасливу долю мати - мусимо стояти до кінця!» (філія №1 м.Українськ), «Україна. Незалежність. Гідність. Свобода.» (філія №2 м.Гірник).

108 109 107

Відвідувачі можуть познайомитись з виданнями відповідної тематики українських і зарубіжних авторів. Це – монографічні дослідження, фотоальбоми, хронологічні довідники, літописи очевидців тих історичних подій та літературні твори, які висвітлюють ті доленосні для України події.

Олена Паламарчук і Валентина Смірнова, завідувачки філій м.Українськ та м.Гірник, підготували для своїх читачів презентації «Як розпочався Євромайдан»: віртуальні сторінки історії та «Україна. Незалежність. Гідність.: хвилина патріотичного виховання»


Цей день потрібно пам’ятати, адже свобода і незалежність стали найціннішими для українців!