Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути

Управління соціального захисту населення Селидівської міської ради на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженої постановою КМУ від 29.09.2019 № 849, інформує про наступне.

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності “Дія. Цифрова освіта”, яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі доступні нові онлайн-курси:

- Зірки е-демократії - освітній серіал розповідає про інструменти електронної демократії: електронні петиції, громадський бюджет, е-консультації, запит на отримання публічної інформації та інші.

- Кандидат - цей серіал для всіх, хто розмірковує, чи балотуватися на місцевих виборах. Ви почуєте про всі основні етапи, які доведеться пройти кандидату вже найближчими місяцями.

- Публічні консультації онлайн - цей серіал для всіх, хто хоче організовувати та брати участь у публічних консультаціях.

- Відкриті дані для державних службовців - під час курсу ви дізнаєтесь, як грамотно працювати і управляти даними в державному секторі.

- Виборець - що таке відкриті виборчі списки, навіщо бюлетеню контрольний талон, чи можна проголосувати достроково – на ці всі питання відповідь надасть серіал.

- Доступ до публічної інформації - освітній серіал спрямований на підвищення рівня знань законодавства з доступу до публічної інформації, запобігання порушенням прав громадян на інформацію, прискорення процесу оцифрування інформації та використання Інтернет - технологій під час її оприлюднення та взаємодії з громадським суспільством.