Управління соціального захисту населення Селидівської міської ради інформує.

Відповідно до Протоколу № 38 від 15.10.2021 Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій на території Донецької області з 18 жовтня 2021 року встановлено «червоний рівень» епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Цей рівень передбачає суттєві карантинні обмеження і протиепідемічні заходи, які вимагають суворого дотримання та виконання як з боку органів влади, так і з боку населення.

В управлінні (в межах повноважень) забезпечено безумовне виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), суворе дотримання обмежень і протиепідемічних заходів, передбачених для територій з «червоним рівнем» епідемічної небезпеки. Управління працює в обмеженому режимі, але функції щодо призначення усіх видів державної соціальної допомоги, компенсацій, пільг, субсидій та інших видів допомоги виконуються у повному обсязі.

Єдиний спосіб стабілізувати ситуацію й уникнути нових карантинних обмежень – відповідальна поведінка кожного, тому рекомендуємо громадянам відвідувати управління тільки у разі крайньої потреби.

Нагадуємо, щовідповідно до «Положення про порядок призначення житлових субсидій», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (із змінами і доповненнями), громадянам, які користуються житловою субсидією, розрахунок субсидій на опалювальний період 2021-2022 буде проведено в жовтні в автоматичному режимі без додаткових звернень.

Звертаємо увагу, що новий пакет документів (заява та декларація) необхідно подати лише тимдомогосподарствам, яким субсидія:

• надавалася у грошовій безготівковій формі;
  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);
  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Також нові заяву та декларацію необхідно подати у разі:

• зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні осіб;
  • зміни складу сім’ї члена домогосподарства;
  • зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг.

Документи можуть бути надіслані до управління поштою на адресу: 85401, Донецька область, м. Селидове, вул. Пушкіна, буд. 8, або в електронній формі (з накладенням кваліфікованого електронного підпису) через:

- Офіційний веб-сайт Мінсоцполітикиhttps://subsidii.mlsp.gov.ua/;

- Портал державних послуг https://igov.gov.ua/subcategory/1/3.

До заяви та декларації, за наявності, можуть бути додані копія договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, договір наймання (оренди) житла, копії довідок внутрішньо переміщених осіб інші документи, які можуть бути враховані для розгляду питання по суті.

Відповіді на запитання та консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефоном  «гарячої лінії» 0623-7-722-70.

Для особистої безпеки рекомендуємо уникати місць масового скупчення людей і обмежити відвідування суспільних закладів.

Не ставте під загрозу своє здоров’я та здоров’я ваших близьких.

Дякуємо за порозуміння.